Motodlaha půjčovna

Půjčovna motodlahy

Nabízíme zapůjčení motodlahy pro domácí rehabilitaci a cvičení. Motodlaha nebo motorová dlaha je motorizované rehabilitační zařízení s vlastním elektrickým pohonem, které umožňuje pohybovat končetinou v prostoru bez použití svalové síly.

Pomůže Vám se rychleji rehabilitovat, bezpečně a kontrolovaně zvyšujete rozsah pohybu kloubů, výrazně zkracuje délku rehabilitace, zamezuje ztuhlosti kloubu a snižuje spotřebu analgetik. Snižuje rizika dlouhodobých komplikací spojených s imobilizací po operaci a je bez vedlejších účinků.

Ať už hledáte dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem, máme pro vás řešení. Náš tým odborníků vám poradí s výběrem a poskytne všechny potřebné informace ohledně rehabilitace a pronájmu motodlahy.


Motodlaha k zapůjčení

Rehabilitace po operaci nebo poranění za pomoci motorové dlahy je osvědčený a oblíbený způsob pro efektivní a pohodlnou domácí rehabilitaci a rychlé uzdravení. Výrazně zkracuje délku rehabilitace, snižuje spotřebu analgetik, zvětšuje rozsah pohybu kloubů, zlepšuje látkovou výměnu a tím pomáhá snižovat bolestivost ztuhlých kloubů. Naše půjčovna motodlah nabízí motodlahy k pronájmu za příznivé ceny již od 250 Kč za den.


Jak probíhá pronájem motodlah

Odborný lékař naší kliniky Vám poradí s výběrem motodlahy, způsobem požívání a stanoví délku používání. Při konzultaci pro zapůjčení motodlahy jste v kontaktu s ošetřujícím lékařem naší kliniky, který Vám zůstane nablízku i po dobu používání. Tento lékař dbá, aby použití motodlahy přineslo nejlepší výsledky i Vám.

Po potvrzení rezervace si ji můžete vyzvednout v naší společnosti, nebo ji můžeme doručit za poplatek přímo k Vám. Součástí konzultace při zapůjčení motorové dlahy je zaškolení práce s motorovou dlahou, včetně vyzkoušení. K zapůjčené motodlaze dostáváte manuál v tištěné formě s informacemi, jak správně motodlahu používat.


Podmínky zapůjčení

Zapůjčení a vyzvednutí motodlahy/motorové dlahy je dle předchozí domluvy osobně v naší půjčovně v pevně stanovenou dobu, stejně jako vrácení. Další možností je doručení na adresu Vámi sdělenou za předem dohodnutý poplatek. Doručení a vrácení jinou cestou není možné. Storno zápůjčky je možné po předchozí telefonické domluvě a cena za pronájem je počítána dle počtu započtených dní, minimálně však 3500,- Kč.

Prodloužení je opět možné dle předchozí domluvy a je kalkulováno stejně jako storno, dle počtu započtených dní.


Cena pronájmu

Cena je variabilní dle délky pronájmu motodlah. U každé motorové dlahy naleznete konkrétní cenu za zapůjčení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Poškození motodlahy a servis

V případě poškození dokážeme rychle zajistit opravu či výměnu zařízení. Správným používáním motorové dlahy dochází k závadám ojediněle.


Kontakt

776 875 513
motodlaha@recepce.eu

Resurf Med s.r.o.
Paříkova 94/6, 190 00 Praha 9
mapa

Ordinační hodiny: po-pá 09:00 - 15:00 hod.